Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/12500
Title: Інсуліноподібний фактор росту 1 та меаболічні показникі у хворих з поєднаним перебігом артеріальної гіпертензії та цукрового діабету 2 типу
Authors: Журавльова, Лариса Володимирівна
Пивоваров, Олександр Васильович
Keywords: вуглеводний обмін
соматомедини
інсуліноподібний фактор росту–1
артеріальна гіпертензія
цукровий діабет 2 типу
Issue Date: 2016
Citation: Журавльова Л. В. Інсуліноподібний фактор росту 1 та метаболічні показники у хворих з поєднаним перебігом артеріальної гіпертензії та цукрового діабету 2 типу / Л. В. Журавльова, О. В. Пивоваров // Український терапевтичний журнал. – 2016. – № 1. – С. 12–17.
Abstract: Представлено результат кореляційно-регресійного аналізу показників вуглеводного, ліпідного обмінів, рівня інсуліноподібного фактора росту – 1 (ІФР-1) у хворих на артеріальну гіпертензію та у хворих з поєднаним захворюванням АГ та цукровим діабетом 2 типу. Наведено розподіл за статтю показника рівня ІФР-1 у крові хворих на АГ та у хворих з поєднаним захворюванням АГ та цукровим діабетом 2 типу.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/12500
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 3 та ендокринологіїThis item is protected by original copyrightItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.