DSpace О системе DSpace DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра стоматології >
Наукові роботи молодих вчених. Кафедра стоматології >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/10727

Название: Клініко-лабораторне обґрунтування профілактики мукозиту порожнини рота у хворих на рак молочної залози
Авторы: Сухіна, Ірина Сергіївна
Ключевые слова: рак молочної залози
мукозит
поліхіміотерапія
профілактично-гігієнічні заходи
профілактично-лікувальні заходи
Дата публикации: Май-2015
Библиографическое описание: Сухіна І. С. Клініко-лабораторне обґрунтування профілактики мукозиту порожнини рота у хворих на рак молочної залози : автореф. дис. … канд. мед. наук : 14.01.22 Стоматологія / Сухіна Ірина Сергіївна ; Харківський національний медичний університет. – Харків, 2015. – 23 с.
Аннотация: Дисертаційна робота присвячена підвищенню ефективності профілактики побічної дії цитостатичної терапії в порожнині рота у пацієнток з раком молочної залози. На підставі клініко-лабораторних досліджень встановлено, що проведення ад’ювантних циклів ПХТ у пацієнток з РМЗ суттєво впливає на стан органів порожнини рота. Результати біохімічних маркерів ротової рідини свідчать про зниження бактерицидних властивостей ротової рідини, підвищення бактеріального обсіменіння і розвитку оксидативного стресу в основному за рахунок пригнічення антиоксидантної активності внаслідок перенесеної раніше операції і променевої терапії. Розроблено комплекс профілактично-лікувальних заходів для зниження проявів стоматотоксичності під час проведення ПХТ у даних пацієнток. Доведено, що застосування розробленого комплексу профілактично-лікувальних заходів як терапії супроводу у даного контингенту хворих сприяло вірогідному зниженню стоматотоксичності, що дозволило ще впродовж курсу ПХТ нормалізувати рівні уреази, лізоциму, еластази, каталази та дисбіозу порожнини рота у хворих на РМЗ, що свідчить про його ефективність.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/10727
Располагается в коллекциях:Наукові роботи молодих вчених. Кафедра стоматології
Автореферати дисертацій. Стоматологія

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
АВТОРЕФЕРАТ_СУХИНА.pdf756,8 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правом

View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь