Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/10715
Title: Гендерна не/рівність у системі вищої освіти та науковому товаристві
Authors: Карпенко, Катерина Іванівна
Сіверчук, Марина Олександрівна
Keywords: гендерна не/рівність
гендерна сегрегація
система освіти
сексизм
Issue Date: 2015
Publisher: Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ «Криворізький національний університет» у партнерстві з Всеукраїнською мережею осередків ґендерної освіти ВНЗ
Citation: Карпенко К. І. Гендерна не/рівність у системі вищої освіти та науковому товаристві / К. І. Карпенко, М. О. Сіверчук // Ґендерна парадигма освітнього простору. - 2015. - № 2. - С. 28-31.
Abstract: У статті проаналізовано витоки гендерної нерівності у системі освіти і науковому співтоваристві та перспективи її подолання. З’ясовано механізми і фактори, що сприяють або перешкоджають руху до гендерної рівності в системі освіти і в науковому співтоваристві фахівців вищої кваліфікації. Зроблено висновок, що гендерна асиметрія серед фахівців вищої кваліфікації в різних галузях наукового знання негативно позначається на розвитку наук, оскільки закріплює односторонній чоловічий / жіночий погляд на наукову творчість.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/10715
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра філософіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.