Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/10432
Title: Особливості структурно-функціональних змін міокарда лівого шлуночка у хворих на гострий інфаркт міокарда
Authors: Котелюх, Марія Юріївна
Keywords: гострий інфаркт міокарда
матриксні металопротеїнази
тканинні інгібітори матриксних металопротеїназ
Issue Date: Sep-2015
Citation: Котелюх М. Ю. Особливості структурно-функціональних змін міокарда лівого шлуночка у хворих на гострий інфаркт міокарда / М. Ю. Котелюх // Український кардіологічний журнал. – 2015. – Додаток 1 : Матеріали XVI Національного конгресу кардіологів України, Київ, 23-25 вересня 2015 р. – С. 112.
Abstract: Відомо, що матриксні металопротеїнази (ММП) та тканинні інгібітори матриксних металопротеїназ (ТІМП) розглядаються як прогностичні маркери гострого інфаркту міокарда. Тому, вивчення ММП та ТІМП у хворих на гострий інфаркт міокарда представляють наукову зацікавленість. Мета – проаналізувати роль матриксних металопротеїназ у розвитку гострого інфаркту міокарда. Висновки. Відбувається зменшення вмісту ММП-9, ТІМП-2 у хворих на гострий інфаркт міокарда після імплантації стента. Слід відзначити, що відбуваються структурно-функціональні зміни міокарда лівого шлуночка у хворих на гострий інфаркт міокарда, що проявляється змінами ММП-9 та ТІМП-2. До сих пір, не достатньо залишається вивченими показники ММП-13 та ТІМП-4 у хворих на гострий інфаркт міокарда з наявністю та відсутністю цукрового діабету 2-го типу. Тому, в подальшому нами планується вивчення ММП-13 та ТІМП-4 у хворих на гострий інфаркт міокарда з наявністю та відсутністю цукрового діабету 2-го типу до та після імплантації стента та визначення структурно-функціональних змін міокарда лівого шлуночка у цих хворих.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/10432
Appears in Collections:Наукові роботи молодих вчених. Кафедра внутрішньої медицини № 2 і клінічної імунології та алергології ім. ак. Л.Т. Малої

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Котелюх_тези.doc33 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.