Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/10172
Title: Застосування підходів проектного менеджменту в управлінні в сучасних умовах
Authors: Чухно, Інна Анатоліївна
Keywords: управління
менеджмент
проектний менеджмент
проектний підхід в менеджменті
ефективність управління
Issue Date: 2-Oct-2015
Citation: Чухно І. А. Застосування підходів проектного менеджменту в управлінні в сучасних умовах / І. А. Чухно // Стан, проблеми та перспективи вдосконалення економіки України : матеріали доповідей Міжнародної науково-практичної конференції, Ужгород, 2–3 жовтня 2015 р. : у 2-х частинах / за заг. ред.: М. М. Палінчак, В. П. Приходько, A. Krynski. – Ужгород : Гельветика, 2015. – Ч. 2. – С. 121–124.
Abstract: В роботі визначено актуальність застосування проектного підходу в управлінні сучасними організаціями. Визначено сутність поняття проект та його відмінності від поточної діяльності підприємства, проаналізовано причини низької успішності застосування проектного підходу в сучасному менеджменті. Визначено, що основою для впровадження та забезпечення ефективності використання підходів проектного менеджменту в управлінні сучасними підприємствами та організаціями має стати підвищення управлінської культури бізнесу.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/10172
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра громадського здоров'я та управління охороною здоров'яItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.